275/40R19 105V TS860 S SSR XL FR

CONTINENTAL

275/40R19 105V TS860 S SSR XL FR

275/40R19 105V TS860 S SSR XL FR

24,930.00 ден

На лагер

24,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501654 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

TS860 S SSR

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: