275/40R19 105V WR Snowproof P XL

NOKIAN
-10%

275/40R19 105V WR Snowproof P XL

275/40R19 105V WR Snowproof P XL

15,039.00 ден

На лагер

15,039.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020619 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

105

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: