275/40R19 105W PILOT ALPIN 5 MI XL TL

MICHELIN
-10%

275/40R19 105W PILOT ALPIN 5 MI XL TL

275/40R19 105W PILOT ALPIN 5 MI XL TL

23,931.00 ден

На лагер

23,931.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502531 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

105

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: