275/40R19 105Y PILOT SPORT 4S XL

MICHELIN

275/40R19 105Y PILOT SPORT 4S XL

275/40R19 105Y PILOT SPORT 4S XL

25,110.00 ден

На лагер

25,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502093 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOTSPORT 4S

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: