275/40R20 106V FR SNOW GRAB+ XL

GENERAL TIRE

275/40R20 106V FR SNOW GRAB+ XL

275/40R20 106V FR SNOW GRAB+ XL

10,930.00 ден

На лагер

10,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014039 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: