275/40R20 106V LATITUDE ALPIN LA2 XL

OUTLET 2017
MICHELIN
-40%

275/40R20 106V LATITUDE ALPIN LA2 XL

275/40R20 106V LATITUDE ALPIN LA2 XL

14,634.00 ден

На лагер

14,634.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006603-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Outlet

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Alpin LA2

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: