275/40R20 106V PILOT ALPIN 4 GRX NO

MICHELIN
-10%

275/40R20 106V PILOT ALPIN 4 GRX NO

275/40R20 106V PILOT ALPIN 4 GRX NO

20,961.00 ден

На лагер

20,961.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013833 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: