275/40R20 106V S-WNT XL

PIRELLI

275/40R20 106V S-WNT XL

275/40R20 106V S-WNT XL

21,670.00 ден

На лагер

21,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008941-15 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

S-WNT

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: