275/40R20 106V S954S XL

TOYO

275/40R20 106V S954S XL

275/40R20 106V S954S XL

15,140.00 ден

На лагер

15,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020815 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S SUV

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: