275/40R20 106V SUV SNOW XL RI

OUTLET 2019
RIKEN
-20%

275/40R20 106V SUV SNOW XL RI

275/40R20 106V SUV SNOW XL RI

8,216.00 ден

На лагер

8,216.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018246-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: