RIKEN
-10%

275/40R20 106V SUV SNOW XL RI

275/40R20 106V SUV SNOW XL RI

Original price was: 9,830.00 ден.Current price is: 8,847.00 ден.

In stock

Original price was: 9,830.00 ден.Current price is: 8,847.00 ден.

Availability: In stock SKU: AA018246 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

Профил

Дијаметар

Сезона

Бренд

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V