275/40R20 106V SUV WINTER XL TA

TAURUS

275/40R20 106V SUV WINTER XL TA

275/40R20 106V SUV WINTER XL TA

9,780.00 ден

На лагер

9,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020129 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: