275/40R20 106V TS850 P SUV XL

CONTINENTAL

275/40R20 106V TS850 P SUV XL

275/40R20 106V TS850 P SUV XL

19,360.00 ден

На лагер

19,360.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010428 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: