275/40R20 106V TS860S SSR XL

CONTINENTAL
-10%

275/40R20 106V TS860S SSR XL

275/40R20 106V TS860S SSR XL

23,085.00 ден

На лагер

23,085.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016024 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

RR

D

Профил

40

WR

C

Дијаметар

R20

Noise

73B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: