275/40R20 106V WR SUV 3 XL

NOKIAN

275/40R20 106V WR SUV 3 XL

275/40R20 106V WR SUV 3 XL

14,980.00 ден

На лагер

14,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006770 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 3

Тежински индекс

106

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: