275/40R20 106W SportContact 5 SUV SSR *

CONTINENTAL

275/40R20 106W SportContact 5 SUV SSR *

275/40R20 106W SportContact 5 SUV SSR *

18,370.00 ден

На лагер

18,370.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007008 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

106

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: