275/40R20 106Y DX640 XL

DAVANTI

275/40R20 106Y DX640 XL

275/40R20 106Y DX640 XL

8,890.00 ден

Out of stock

8,890.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015192 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

106

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: