275/40R20 106Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

MATADOR
-10%

275/40R20 106Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

275/40R20 106Y MP47 Hectorra 3 SUV XL

9,927.00 ден

На лагер

9,927.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500476 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

106

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: