275/40R20 106Y PremiumContact 6 XL FR

CONTINENTAL
-10%

275/40R20 106Y PremiumContact 6 XL FR

275/40R20 106Y PremiumContact 6 XL FR

13,329.00 ден

На лагер

13,329.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015051 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

106

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: