275/40R20 106Y Proxes Sport XL

TOYO
-10%

275/40R20 106Y Proxes Sport XL

275/40R20 106Y Proxes Sport XL

12,276.00 ден

На лагер

12,276.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020066 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT

Тежински индекс

106

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: