275/40R21 107V r-f S-WNT(*) XL

PIRELLI

275/40R21 107V r-f S-WNT(*) XL

275/40R21 107V r-f S-WNT(*) XL

28,710.00 ден

На лагер

28,710.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018621 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

S-WNT

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: