275/40R21 107V WR SUV 3

OUTLET 2016
NOKIAN
-60%

275/40R21 107V WR SUV 3

275/40R21 107V WR SUV 3

7,784.00 ден

На лагер

7,784.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010523-16 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 3

Тежински индекс

107

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: