275/40R21 107Y DX640 XL

DAVANTI

275/40R21 107Y DX640 XL

275/40R21 107Y DX640 XL

11,690.00 ден

Out of stock

11,690.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA019553 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: