275/40R21 107Y PROXES SPORT SUV XL

TOYO
-10%

275/40R21 107Y PROXES SPORT SUV XL

275/40R21 107Y PROXES SPORT SUV XL

14,724.00 ден

На лагер

14,724.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019901 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: