275/40R22 108V r-f S-WNT XL

PIRELLI
-10%

275/40R22 108V r-f S-WNT XL

275/40R22 108V r-f S-WNT XL

36,387.00 ден

Out of stock

36,387.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 501791 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

r-f Scorpion Winter

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: