275/40R22 108Y DX640 XL

OUTLET 2021
DAVANTI

275/40R22 108Y DX640 XL

275/40R22 108Y DX640 XL

13,550.00 ден

Out of stock

13,550.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015193-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: