275/40ZR18 (99Y) Proxes Sport

TOYO

275/40ZR18 (99Y) Proxes Sport

275/40ZR18 (99Y) Proxes Sport

12,470.00 ден

На лагер

12,470.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500796 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: