275/40ZR20 106Y PILOT SPORT 4 ACOUSTIC N

MICHELIN
-10%

275/40ZR20 106Y PILOT SPORT 4 ACOUSTIC N

275/40ZR20 106Y PILOT SPORT 4 ACOUSTIC N

19,071.00 ден

На лагер

19,071.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014697 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4

Тежински индекс

106

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: