275/45R19 108V SCORPION WINTER XL

PIRELLI

275/45R19 108V SCORPION WINTER XL

275/45R19 108V SCORPION WINTER XL

21,490.00 ден

На лагер

21,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007860 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

S-WNT

Тежински индекс

108

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: