275/45R19 108Y LATITUDE SPORT

OUTLET 2015
MICHELIN
-50%

275/45R19 108Y LATITUDE SPORT

275/45R19 108Y LATITUDE SPORT

8,545.00 ден

На лагер

8,545.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004221-15 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: