275/45R19 108Y PILOT SPORT 4 NF0 XL

MICHELIN

275/45R19 108Y PILOT SPORT 4 NF0 XL

275/45R19 108Y PILOT SPORT 4 NF0 XL

20,940.00 ден

Out of stock

20,940.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504335 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

PILOT SPORT 4 NF0

Тежински индекс

108

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: