275/45R20 110V S954S XL

TOYO

275/45R20 110V S954S XL

275/45R20 110V S954S XL

14,630.00 ден

На лагер

14,630.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020809 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: