275/45R20 110V TS860S SSR XL FR

CONTINENTAL

275/45R20 110V TS860S SSR XL FR

275/45R20 110V TS860S SSR XL FR

26,240.00 ден

На лагер

26,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021277 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

RR

C

Профил

45

WR

C

Дијаметар

R20

Noise

73B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: