275/45R20 110Y DX640 XL

DAVANTI
-10%

275/45R20 110Y DX640 XL

275/45R20 110Y DX640 XL

8,442.00 ден

На лагер

8,442.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015195 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX640

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: