275/45R20 110Y LATITUDE SPORT 3

OUTLET 2019
MICHELIN
-20%

275/45R20 110Y LATITUDE SPORT 3

275/45R20 110Y LATITUDE SPORT 3

15,712.00 ден

На лагер

15,712.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007257-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Latitude Sport 3

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: