275/45R20 110Y N’Fera RU1 XL

NEXEN

275/45R20 110Y N’Fera RU1 XL

275/45R20 110Y N’Fera RU1 XL

13,570.00 ден

На лагер

13,570.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503733 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'FeraRU1

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: