275/45R20 110Y r-f P-ZERO(*) XL

PIRELLI
-10%

275/45R20 110Y r-f P-ZERO(*) XL

275/45R20 110Y r-f P-ZERO(*) XL

19,116.00 ден

На лагер

19,116.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500908 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-ZERO (PZ4)

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: