275/45R21 110V FR TS850 P SUV XL

CONTINENTAL
-10%

275/45R21 110V FR TS850 P SUV XL

275/45R21 110V FR TS850 P SUV XL

19,350.00 ден

На лагер

19,350.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013831 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

110

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: