275/45R21 110W WC TS850 P SUV XL FR

CONTINENTAL
-10%

275/45R21 110W WC TS850 P SUV XL FR

275/45R21 110W WC TS850 P SUV XL FR

22,968.00 ден

На лагер

22,968.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502534 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS850P

Тежински индекс

110

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: