275/45R21 110Y RXQUEST SU01 XL

ROADX

275/45R21 110Y RXQUEST SU01 XL

275/45R21 110Y RXQUEST SU01 XL

6,980.00 ден

На лагер

6,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019169 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX QUEST SU01

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: