275/45ZR20 110Y ContiSportContact 5P N0

CONTINENTAL
-10%

275/45ZR20 110Y ContiSportContact 5P N0

275/45ZR20 110Y ContiSportContact 5P N0

16,110.00 ден

На лагер

16,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019311 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5P

Тежински индекс

110

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: