275/50R20 113S G-M W ICE I-15 SUV

LING LONG

275/50R20 113S G-M W ICE I-15 SUV

275/50R20 113S G-M W ICE I-15 SUV

8,950.00 ден

На лагер

8,950.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501905 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN MAX ICE

Тежински индекс

113

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: