275/50R20 113V TS850P SUV MO XL FR

CONTINENTAL

275/50R20 113V TS850P SUV MO XL FR

275/50R20 113V TS850P SUV MO XL FR

20,030.00 ден

На лагер

20,030.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020977 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

113

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: