275/50R20 113V WR SUV 4 XL

NOKIAN

275/50R20 113V WR SUV 4 XL

275/50R20 113V WR SUV 4 XL

21,870.00 ден

На лагер

21,870.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023861 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

113

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: