275/50R20 113W Proxes Sport SUV XL

TOYO

275/50R20 113W Proxes Sport SUV XL

275/50R20 113W Proxes Sport SUV XL

13,000.00 ден

На лагер

13,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024128 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

113

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: