275/50R20W CRC UHP

CONTINENTAL
-50%

275/50R20W CRC UHP

275/50R20W CRC UHP

10,240.00 ден

На лагер

10,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA003918-13 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

50

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiCrossContact UH

Тежински индекс

109

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: