275/55R19 111V WR SUV 4

NOKIAN

275/55R19 111V WR SUV 4

275/55R19 111V WR SUV 4

17,820.00 ден

На лагер

17,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018277 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

111

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: