275/55R20 113H RXQUEST H/T02

OUTLET 2019
ROADX
-20%

275/55R20 113H RXQUEST H/T02

275/55R20 113H RXQUEST H/T02

7,048.00 ден

Out of stock

7,048.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA019170-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Quest H/T02

Тежински индекс

113

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: