285/30R19 98Y PILOT SPORT 4 S XL

MICHELIN

285/30R19 98Y PILOT SPORT 4 S XL

285/30R19 98Y PILOT SPORT 4 S XL

23,980.00 ден

На лагер

23,980.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022031 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

30

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 4S

Тежински индекс

98

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: