285/30R20 99Y PROXES SPORT XL

TOYO

285/30R20 99Y PROXES SPORT XL

285/30R20 99Y PROXES SPORT XL

15,300.00 ден

На лагер

15,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019903 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

285

Профил

30

Дијаметар

20

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES SPORT

Тежински индекс

99

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: